Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GYZX 15 Парчиња Нокти Поставите Помине Clippers Педикир Нерѓосувачки Челик Машина Режа Домаќинство Комплет Професионални (Боја : A)

GYZX 15 Парчиња Нокти Поставите Помине Clippers Педикир Нерѓосувачки Челик Машина Режа Домаќинство Комплет Професионални

DEN 4459.92
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакетот вклучува : 1 сет за нокти tools Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0,5-1cm, ви благодариме за вашето разбирање.Голем алатки се погодни за густа и тешко ноктите, и мали помине clippers се погодни за деца и бебиња.Исклучителна изработка : Професионални помине сет содржи 15 помине и пети ноктите tools, со три функции на рака заштита, лицето за нега и нога нега.На педикир маникир поставена прифаќа преносни синтетички вода бран СТП кожа случај, кој може да биде лесно да се отвори со едно копче.Пакување кутија е елегантен и блескави, практични и особено убава.Голем алатки се погодни за густа и тешко ноктите, и мали помине clippers се погодни за деца и бебиња.Тие се совршен подарок за себе, семејството и пријателите.Тоа е основна алатка за дома или патување.Сите алатки се направени од не ' рѓосувачки челик, со поголема цврстина, остар и издржливи, и површина е обложена со не се лизга природна гума, што не е лесно да падне и нема да рѓа.

Спецификација

Избор на клиент