Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Осцилирачки Моќ Алатка,ја Зацементира Карбид Осцилирачки Мулти Алатка Додатоци Виде Ножот Моќ Малку Замена за Мермер и Конкретни Зглобовите

Осцилирачки Моќ Алатка,ја Зацементира Карбид Осцилирачки Мулти Алатка Додатоци Виде Ножот Моќ Малку Замена за Мермер и

DEN 350.88
 

Достапно за нарачка
Залиха

【За објектот】Го виде ножот тегови 21g(прибл.).Големината е 7.7 x 6cm / 3.03 x 2.36". 【Зацементира карбид mareial】Направен од висок квалитет на зацементира карбид материјал, висока цврстина и долг животен век. 【Натпревар со повеќето мулти функција алат】Посебно дизајниран за монтирање може директно да одговара за многу видови брзи промени мулти функција power tools. 【Ефективни за мермер и конкретни зглобовите】За дом апликации како што се сечење од мермер и конкретни зглобовите. 【Идеален за дома подобрување и професионален проект】се Чувствуваат слободни да го користите во секое од вашиот дом или професионална проект, доаѓа со совршена резултати.Исто така одлична за отстранување на малтер право во најоддалечените делови.Опис : обликот дизајниран им овозможува на оваа машина да се лесно да се фрлам намалувања во материјалот во секое место без оштетување на спротивните ѕидови или површини.Тоа им овозможува на корисниците да се вклопи во широк спектар на осцилирачки додатоци, дизајниран со универзална фитинг за употреба на многу големи брендови на осцилирачки tools.Карактеристики : Материјал : Зацементира карбид Боја : Злато Димензии : 7.7 x 6cm / 3.03 x 2.36" Количина : 1 Тежина : 21g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Виде Ножот Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификација

Избор на клиент