Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ShearsDirect SWK-22T 22T Chunker со Завртување се Справи, 8.0

ShearsDirect SWK-22T 22T Chunker со Завртување се Справи, 8.0

DEN 1209.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

440 C нерѓосувачки челик.Еден Зглобот. 22 заб Вртливата chunker.Доживотна Гаранција.Случајот се вклучени.Јапонски 440 C нерѓосувачки челик 8.0" 22 заб chunker која има еден вртливата форумот рачка, рамни прилагодливи тензија завртка и единствен постојан прст одмор.

Спецификација

Избор на клиент