Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SALUTUY USB 3.0 Тастатура, BT KeyboardNumeric Тастатурата USB3.0 OS, за Бројот Обработка на Текст.(Сребро)

SALUTUY USB 3.0 Тастатура, BT KeyboardNumeric Тастатурата USB3.0 OS, за Бројот Обработка на Текст.(Сребро)

DEN 660.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ВИСОКА БРЗИНА : Тип-c до type-c јавните податоци линија USB3.1 Gen2 не признае насока на против-упад, omni-насочен пристап до брзо читање на податоците.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Во прилог да се користи како нумеричка тастатура, тоа исто така може да се користи како ЦЕНТАР.Две проширување интерфејси се USB3.0, што пренесува 5 Gbps во секунда и е компатибилен со голем број на уреди.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : тастатура е направена од високо квалитетни алуминиумски легури и АБС материјал, која е убава и рака смета дека е добро.ПОДДРШКА ДОЛГИ ПРЕНОС : 34 Копчињата на Тастатурата Поддржува теоретски максимален пренос на далечина од 10 метри, лесен и флексибилен за да го користите. 34-КОПЧЕ BEYBOARD : 34-копче за дизајн, добар помошник за бројот обработка на текст.

Спецификација

Избор на клиент