Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фунта Печат ORBN470x250 Број-470 Стандард O-Ring, Buna Нитрилна Гума, 21 ID, 21-1/2 OD (Пакување од 250)

Фунта Печат ORBN470x250 Број-470 Стандард O-Ring, Buna Нитрилна Гума, 21 ID, 21-1/2 OD (Пакување од 250)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

По својата природа, тие не поседуваат добра отпорност на озон, сончева светлина или во временски но ова може да биде значително подобрена преку станува збор за комбинација.Како нитрилна содржина се зголемува, отпорност на нафта база на масла и јаглеводородни горива се зголемува, но ниска температура флексибилност се намалува.Добро/Одлично отпорност на многу нафтени масла/greases, хидраулични течности, алкохол, минерални масла и маснотии.

Спецификација

Избор на клиент