Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AKDXM Метал Отвори Плакарот Тешки-Должност за Чување Рек Отвори Облека Кабинет Мултифункционален Спалната соба Ги Комерцијална Облека Закачалка Индустриски Цевки Г

AKDXM Метал Отвори Плакарот Тешки-Должност за Чување Рек Отвори Облека Кабинет Мултифункционален Спалната соба Ги Комерцијална

DEN 3289.44
 

Достапно за нарачка
Залиха

Метал отвори плакарот плоштадот цевка стабилна база, засилен дизајн, повеќе стабилна, нема потреба да се грижите за закачалка лизгање.На метал отвори плакарот е дизајниран со двострано куки за да се направи целосна употреба на простор за бесење чанти, капи, шалови, итн.Метал отвори плакарот, двоен ред на греди, двојно се откажам алишта, двоен складирање, може да се откажам 80+ облека, заштеда на време и простор да се најде облека.Метал отвори плакарот е практичен простор за двоен слој за складирање, и тоа не заземаат простор кога се става во аголот, и рамнотежа е стабилна, и остатоци се наредени во агол за да се зачува простор.Метал отвори плакарот нарачана метални протези се задебелена и задебелена, висока температура црно-позлата боја процес, еколошки, без мирис, силна рѓа отпор.Име на производ : Едноставен кат hanger Product боја : црна/white Commodity употреба : Виси облеката/складирање, итн.Стоковните челични цевки : јаглероден челик боја process Coat рек + закачалка + чевли багажник, може да го стори тоа.Цена-ефикасен избор прилагодени за вас, можете да зачувате простор со чување облека, чевли, и други додатоци.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви овозможат совршено решение.Вашето мислење е многу важна за нас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави добар фидбек, ви благодариме!.

Спецификација

Избор на клиент