Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MDEPYCO Креативни Плоштадот Екранот Облека Полици во Бутик за Облека Продавници, Ѕид-Монтирани Виси Облеката Полица во Домот, Крпа Полици за Бања Складирање (Злато, 31.5

MDEPYCO Креативни Плоштадот Екранот Облека Полици во Бутик за Облека Продавници, Ѕид-Монтирани Виси Облеката Полица во

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Модата Облека Рек Изградба : Оваа облека решетката е направена од метална рамка, заврши со кул индустриски изглед, лесно да се совпаѓаат со различни стилови на соба.Цврсти и Издржливи : Направен од злато силна malleable железо, издржливи и долготрајни.Оваа исклучителна облека решетката може да има добра количина на облека и го задржува вашата облека и додатоци секогаш организиран и уреден.Лесен Облека за Складирање : да Виси облека и палто дека без да се зема дополнително време за да железо од брчките од набори.Совршен решетката да се организираат и да се прикаже вашиот секојдневен облека или сезонски облека,Додадете екстра виси простор за облека продавница, дома, workroom, или танц соба.Совршен за ходникот, entryway, спална соба, плакар, перална или балкон.Крпа Полици Производ Вкупната Големина : 31.5" L x 11,8" D x 13.8" H инч.Инсталација Совети Забелешка : Ако вашиот ѕид е base, ве молиме бидете сигурни да се инсталира на облека решетката на ѕидот studs за поддршка.вклучени завртки и пластична подлога се за цврст ѕид; ве молиме да се консултирате локалните хардвер продавница ако ви треба завртки за други видови на ѕидови.MDEPYCO Креативни Плоштадот Екранот Облека Полици во Бутик за Облека Продавници, Ѕид-Монтирани Виси Облеката Полица во Домот, Крпа Полици за Бања Складирање (Злато, 31.5" L).

Спецификација

Избор на клиент