Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Најк Девојки нов јужен велс Pullover Качулка

Најк Девојки нов јужен велс Pullover Качулка

DEN 695.28
 

Достапно за нарачка
Залиха

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Стандард одговара качулка.Ребрести полите и манжетни.Дарежлив аспиратор со големо деколте.Ултра-меки руно измислица за да ја задржи топло.Страна рака џебови позајми складирање опции.

Спецификација

Избор на клиент