Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CAPAS Пливаат Обука Перки Удобно Силикони Пливање Лебди Пераи Краток Нож Изгради Нога Сила

CAPAS Пливаат Обука Перки Удобно Силикони Пливање Лебди Пераи Краток Нож Изгради Нога Сила

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

CAPAS пливаат перка е дизајн за пливање за обука, да се изгради нога сила, додаде брзина и издржливост.Удобно се Вклопуваат - подножјето џеб на CAPAS пливање во светот се направени од мека гума за обезбедување на сигурна и удобно се вклопуваат вклопуваат.Затворениот пета дизајн инхибира hyperflexion.Се изгради Нога Сила и Глуждот Флексибилност - краток нож дизајн на CAPAS обука перки ги промовира пократки и побрзо клоци додека доживува погон преку вода, додаде брзина и издржливост.Сите Нивоа на Вештини – Ова е најдобриот во светот за долго слободен стил сетови, грбно, удар групи итн.Соодветни за фитнес и конкурентна пливачи да се изгради кардиоваскуларни климатизација.Целосна големина за вашиот избор, 30 дена лесно да се вратат.НЕ ПОСТОИ "ЛЕВО" ИЛИ "ПРАВО" РАЗЛИКАТА ВО CAPAS ВО СВЕТОТ.ДВЕ ПЕРКИ СЕ ИСТИ.

Спецификација

Избор на клиент