Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bussmann FMX-60 МАКСИ Осигурач ('Бавно Удар Женски - 60 A (Жолт)), 1 Пакет

Bussmann FMX-60 МАКСИ Осигурач ('Бавно Удар Женски - 60 A (Жолт)), 1 Пакет

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

000 производи.УЛ признати Bussmann FMX осигурувачи ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ и SAE стандарди.06 инчи височина) пакет.Не можевме да се зацврсти нашата позиција како лидер во спој заштита без нашите вработени, нашите клиенти, и нашата заедница.Индустриски стандард во боја-кодирање покажува amp оценка; вклучува гледање на прозорец за да се потврди осигурач статус.УЛ признати Bussmann FMX осигурувачи ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ и SAE стандарди.Удобен прикажување на прозорецот ви овозможува визуелна идентификација на осигурач статус.Од скромните почетоци во Сент Луис, Мисури, да глобален производ и дистрибуција на мрежа, Bussmann име е синоним за технолошки иновации.Bussmann FMX Серија "Бавно Удар" Женски МАКСИ Осигурувачи задоволат побарувачката за високо amp заштита во компактен (1.FMX Серија "Бавно Удар" Женски МАКСИ Осигурач - 60 Amp (Жолт), 32 Vdc.Денес, Bussmann производи продолжуваат да се одразуваат долгогодишна традиција на обезбедување fusible коло заштита и електрична безбедност решенија кои помагаат да се заштити опрема и да се овозможи сигурен, ефикасен енергија дистрибуција.Тоа е 100 години од Bussmann браќа прв започна со производство на осигурувачи од подрумот од својот дом.

Спецификација

Избор на клиент