Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Работи Врска 17-463 Елита Оска Блокови - Портокал

Работи Врска 17-463 Елита Оска Блокови - Портокал

DEN 2158.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ултра-тенок, прецизност ЦПУ-изработени од 6061-T6 палка алуминиум.Построги tolerances од ОЕМ делови за да се помогне да се обезбеди точни усогласување на задните тркала, продолжување на синџирот и затегнувачки живот.Реверзибилна дизајн држи вашиот прилагодување завртки од проширување надвор од нивната услуга опсег.Елоксирани заврши.Се продаваат во парови.Се состои од еден пар на CNC�d Елита оска блокови, а титаниум вози-страна приемникот и на плоштадот отстранување алатка орев, Елита Оска Блок Комплет претвора вашиот акции Off-Road или Двојно Спортски модел�s задната оска од фиксен дизајн во постоечкиот тип.Фабрички тимови користите оваа иста подвижна тип дизајн на нивната раса тим велосипеди за подобрување на влечење, како и права линија стабилност и сега истите тие бенефиции се достапни од овој комплет.Друга клучна компонента на интегрираниот приемник пост на секоја оска блок кој дозволува употреба на caliper прецизно да се измери и да одговара на лева и десна оска блок�s позиција.Ова обезбедува точната траса на синџирот и затегнувачки толку критична за продолжување на синџирот и затегнувачки живот.Се конвертира акции фиксна оска дизајн да лебди тип за подобрување на влечење и handling Integrated caliper приемник пост за да се обезбеди прецизни мерења на локации за вистински синџир alignment Titanium вози-страна receiver Ultra-тенок дизајн прецизност ЦПУ�d од 6061 Т-6 палка aluminum Manufactured со построги tolerances од К. Д. М. parts Reversible дизајнот да се задржи вашата оска прилагодување завртки од проширување надвор од нивната услуга range Square �отстранување алатка� орев included Laser врежани �WC� logos Made во USAPatent се во Тек.

Спецификација

Избор на клиент