Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Декан и Тајлер ТОР, Кожа Куче Јака со Месинг Плочи и Никел Studs - Црна - Големина на 20-Инчен од 1-1/2-Инчен - Одговара на Вратот 18-Инчен до 22-Инчни

Декан и Тајлер ТОР, Кожа Куче Јака со Месинг Плочи и Никел Studs - Црна - Големина на 20-Инчен од 1-1/2-Инчен - Одговара

DEN 4294.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Кожа Од Холандија.Прекрасна Голем Месинг Плочи.Јака Ширина 1-1/2 инчи.Достапни Големини : 19-инчни, 23-инчен, 27-инчен, 31-инчен.Доаѓа во Кафеава, Црна или Тен.Тор е дизајнер месинг плочи со колони на пирамида studs во меѓувреме, studs се направени на никел.Ширина : 1-1/2-инчен-Достапни Бои : Црна, Кафеава, Тен.

Спецификација

Избор на клиент