Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sturdi Производи Sturdibox Количка За Вода Тесни Кутија За Домашни Миленици

Sturdi Производи Sturdibox Количка За Вода Тесни Кутија За Домашни Миленици

DEN 489.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Вода или храна кутија за домашни миленици.Свитлива, преносни и лесен.Лесна и издржливи водоотпорен лагер.Држи до еден галон на течност.Набори рамен и прилепува затворен за пакување.На Sturdi Box големи (1 галон) е водоотпорен и изграден за да трае, и е идеален за стотици работни задачи и на патот и дома.Изградена надвор од високо-квалитетни, трајни материјали, Sturdi Box 1 галон е совршен за отпадоци, домот или градината организација, храна/вода контејнери и многу други користи!Чувајте неколку во автомобил за храна или активност кутии.Набори рамен и прилепува затворен за пакување!Доволно мала да се вклопи во било ранец и повеќето purses.

Спецификација

Избор на клиент