Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Dogit 2-во-1 Трајни Сад

Dogit 2-во-1 Трајни Сад

DEN 251.28
 

Достапно за нарачка
Залиха

Солидна надворешниот Боја; 2 јадења во 1. Има 23.6 течност унци.Машина за миење садови безбедно.Опремен со отстранлив нерѓосувачки челик insert (внеси).Dogit 2-во-1 сад го прави хранење и поење лесно со користење на само еден сад.На Dog It 2-во-1 сад е разновиден 2-во-1 чинија.Шарени надворешниот сад може да се одвои од Отстранлив нерѓосувачки челик вметнете овозможувајќи за можноста на храна и вода за јадење.Јадења доаѓаат во различни бои и дезени.На Dog It 2-во-1 сад држи до 23.6 течност унци и е машина за миење садови безбедно.Тоа е совршен начин да го добие вашето куче за храна и пијалоци треба.

Спецификација

Избор на клиент