Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шумите 3/16 Инчен Синџир Видов Брусни Камења. Пила Острилка За 12 Volt Острилка/Мелница - 5 Pack

Шумите 3/16 Инчен Синџир Видов Брусни Камења. Пила Острилка За 12 Volt Острилка/Мелница - 5 Pack

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ШУМИТЕ Пила Брусни Камења Пакет Вклучува пет 3/16" Мазна месо тело премиум брусни камења.ШИРОКО се КОРИСТИ - Одговара 90% 12 volt рачни брусилки се достапни како што Dremel, Granberg, Орегон, Сигурни Остар, Занатски, Вен и Poulan.ИЗДРЖЛИВИ - Овие острат камења се направени на квалитетот emery жито и метал вратило се справи, не е лесно да се скрши, кои ги направи трае подолго.РАЗНОВРСНА - Може да се употребуваат за машини, лого, мувла, заварување на самото место, заварување цвест мелење и брус мелење.Месо тело со Дијаметар : 1/8"; Вкупна должина : 1-7/8"; Глава дијаметар : 3/16".Ќе Одговара На Не-Навој Брусилки W/ Заклучување Јака - Шумите, Dremel.Подолго Траење и Побрзо Сечење.

Спецификација

Избор на клиент