Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Dual Bluetooth Ѕид Звучници - 4 Инчен 200 Вати Пар на 2-Начин Аудио Водоотпорен Водоотпорна Затворен Отворено WiFi От Говорникот Систем - во Тешки Скара Кабинет - Pyle PDWR46IFBWT (Бела)

Dual Bluetooth Ѕид Звучници - 4 Инчен 200 Вати Пар на 2-Начин Аудио Водоотпорен Водоотпорна Затворен Отворено WiFi От Говорникот

DEN 1726.08
 

Достапно за нарачка
Залиха

УНИВЕРЗАЛНА МОНТАЖА : говорници се protectively чуваат во солиден, тешки-должност кабинет комплет.0" двонасочна внатрешна отворено јазик.Тоа, исто така, има морски одделение водоотпорен изградба правејќи го безбедно да се користи во места w/ тешки вода нота.

Спецификација

Избор на клиент