Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Alitee Безбедност Јаже Pacifier Клип Силикони Малку Мечка Soother Синџир За Бебе Pacifiers

Alitee Безбедност Јаже Pacifier Клип Силикони Малку Мечка Soother Синџир За Бебе Pacifiers

DEN 219.84
 

Достапно за нарачка
Залиха

Совршен Подарок : Нашата мечка персоналните pacifier клипот е на добар квалитет и симпатична.Тоа е идеален подарок за бебиња и може да ја придружува бебињата да детството.На персоналните pacifier клип може да се користи како одличен подарок за бебето тушеви, новородените родендени, baptisms, Божиќ, забави и прослави, или како празник, роденден или одмор подарок.Погоден за : Речиси сите pacifiers, играчки, teethers, задолжени за хранење телиња, pacifiers.Оваа симпатична брадавица синџирот овозможува на вашето бебе е брадавица и teether да бидат лесно достапни и се избегнува паѓање или губење.Лесен за бебето е pacifier клип е лесно да се со сапун и вода, sterilized pacifier брише, и машина за миење на садови.Тоа е повеќе хигиенска од памук брадавица клипови.Уникатен и Модерен Дизајн : Нашата pacifier појас може да биде безбедно е прикачена на вашиот бебешка облека за да се осигура дека вашето бебе е додатоци и pacifiers се чуваат чисти и да не ќе падне на подот.Должината е умерен, тоа нема да заврши околу бебето на вратот, и бебето може да лесно да се добие pacifier, без повреда на себе.Премиум Материјал : chewable монистра се направени од силика гел, кои се перат, издржливи и мека.Клипот може да биде цврсто фиксни, и тоа ќе тешко оштетување на бебешка облека или направи бебето се чувствуваат непријатно.

Спецификација

Избор на клиент