Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Aeocidy Масло Боја Четка во Собата, 11pcs Професионални Природни Биче Наежвам Долга Коса Дрвени Рачки Уметник Боја Четки со Бесплатен Носи Торба за на доградба на Акрилн?

Aeocidy Масло Боја Четка во Собата, 11pcs Професионални Природни Биче Наежвам Долга Коса Дрвени Рачки Уметник Боја

DEN 1533.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

БИЧЕ ВЛАКНАТА Рамни : Големина 2; Рунда : Големина на 3, 7, 9, 11; Filbert Четка : Големина 4, 6, 8, 10, 12.Вистинските бои се предмет на добиени производи.ВИСОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ЧЕТКИ;Се феноменална маслени бои четки и одлична за маслени бои.Како и професионални уметници, или полно работно време muralists кои се бараат за најдобар маслени бои четки или најдобро filbert стил четки.Како да се одржи на четка.Четка сет е дизајниран и тестиран од страна на дизајнери за две години и сега свежо започна за вас. ·За искуство : По приемот на производот, можете да контактирате и со нашите по-продажбата на персоналот ако имате било какви прашања, ние ќе го реши тоа за вас, штом ќе примите информации, и придружба вашето потрошувачко искуство.Преносни за надворешна скицирање и училиште работа.

Спецификација

Избор на клиент