Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
(25pcs) DIN 316 M8X40 Крило Завртки, германски Тип А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, ASSP0316208-40

(25pcs) DIN 316 M8X40 Крило Завртки, германски Тип А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Бродови Директно од Европа со 3-4 ден испорака до САД - Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волумен Цена Крши Достапни.DIN 316 А2 М 8 X40. Крило завртки, германски тип.Крило.Aspen сврзувачки елементи акции над 500.000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали quantites, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Спецификација

Избор на клиент