Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MEEDEE Виножито Tulle Лента 6 Бои се Тркалаат Tulle Ткаенина Виножито Гајтанот Лента за Tutus Свадба Декорација Партија Украси Подарок Завиткување Здолниште се Облекуваат ( 6

MEEDEE Виножито Tulle Лента 6 Бои се Тркалаат Tulle Ткаенина Виножито Гајтанот Лента за Tutus Свадба Декорација Партија

DEN 407.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Tulle Ролни Пакет : 6 tulle ролни со светли избрани бои, 6 инчен spools од 25 дворот (75 метри), вкупно 150 метри.Виножито Tulle Ролни Бои : жолта, виолетова, портокалова, црвена, светло сина, зелена.Секој tulle ткаенина гајтанот со убава светла боја, и може да ги исполни вашите различни потреби.Материјал : 100% полиестер organza материјал, што го прави овој tulle ткаенина мек и флексибилен за да овозможи создавање на украси и прибор за облека со леснотија.Примена : виножитото tulle лентата е добра за многу видови на занаети или decoratins, како што се присутни на подарок завиткување, туту здолништа, лакови за коса,цветни аранжмани, венци, трол headbands, свадба декорации, бебе туш декорација, роденден позадина, виножито партија украси и сл. ***Ако нашиот производ не ги исполни вашите очекувања, можете 100% наплата на вашите куповна цена. [ Боја ] Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Сина и Виолетова. [ Спецификација ]. Материјал : 100% полиестер organza. Ширина : 6 инчен. Должина : 25 метри (прибл. 75 метри), вкупно 150 метри. [ Примена ]. Совршен за декорација & занаети проекти.Дизајн на домашен костуми, фустани, tutus, трол headbands, подарок завиткување, лакови за коса, цветни аранжмани, венец, свадба декорации, бебе туш декорација, роденден декорација, празник украси.

Спецификација

Избор на клиент