Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Salomon Жените Работ Панталона

Salomon Жените Работ Панталона

DEN 2878.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Редовно се вклопуваат е поширок одговара отколку активни се вклопуваат, но потенок од опуштено се вклопуваат.Активни се вклопуваат е блиску фитинг и ви овозможува да се движи.Од алпска и нордиските скијање на патека за трчање и пешачење, имаме развиена производи кои се адаптирани во сите дисциплини што без оглед на сезоната.

Спецификација

Избор на клиент