Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Парафински Восок Машина за Рака и Нозете LLJ0203 (Боја : Портокал)

Парафински Восок Машина за Рака и Нозете LLJ0203 (Боја : Портокал)

DEN 508.08
 

Достапно за нарачка
Залиха

√ Професионални и квалитетни : Ова професионални одделение електрични восок потопол е изградена на елегантни композитни надворешноста и издржливи метална внатрешни работи, и се карактеризира со голем отворен дизајн за доволно простор за да се натопи раце, нозе, или лактите. √ Прилагодлива контрола на температурата : карактеристики променлива контрола на температурата со дигитални readout екран, овозможувајќи за прецизна контрола и брз восок криза. √ Заштитна решетка & рачки : композитен скара за употреба во дното на резервоарот е овозможен за да се заштити греење површината, додека интегрирани рачки на страната на единицата обезбеди безбедно и лесно ракување. √ Јасно прикажување на капакот : Видете, преку пластични покрие овозможува лесно следење на восок криза. √ Лесно да се чисти : Мазна и елегантен дизајн е лесно да се освежи за следната употреба.Опис : Ова е идеален партнер за сите beauticians, неговите високи перформанси грејач за професионална салон или домашна употреба.Сега можете да хартија, посмирен и обновување на раце, нозе и колена со ароматерапијата парафински восок со нежни heat Warm Восок исто така може да помогне да се олесни болни/вкочанети зглобови и уморни muscles Best избор за себе или вашиот пријател.Вие нема да бидете разочарани.Точка Име : Отстранување на Влакна Восок Heater Power : 200 WCapacity : 2 LMelting Температура : 75/65℃Големина : Прибл. 31.5 x 25.3 x 17cm/12.4 x 10 x 6.7 во.

Спецификација

Избор на клиент