Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ShawnBlue Светлина 1pcs T10 W5W Canbus Оптоварување Светилка 10 SMD 5630 5730 Led Авто Царинење Крушка Без Грешка Височини Моќ Паркинг Unaccented 12V (Емитуваат Боја : Жолта)

ShawnBlue Светлина 1pcs T10 W5W Canbus Оптоварување Светилка 10 SMD 5630 5730 Led Авто Царинење Крушка Без Грешка Височини

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Приклучок за Радикални : T10/W5 W/194. Оваа LED сијалица е поларна чувствителни, па во случај на сијалицата нема да unaccented горе, ве молиме флип тоа 180 степени.Производ големината : база 9mm ширина.глава 12mm дијаметар.Вкупно 39mm должина.Напон : 12 V/DCLight монистра : Високо-моќ 10 SMD 5630 височини светла LED.Карактеристики на производот : LED светло vividness : white Package се Вклучени : 1pc T10/W5 W LED Bulb Installation Забелешка : .

Спецификација

Избор на клиент