Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Colgate Блескаво Бели Паста за заби Белење, Нане - 6 унца (6 Парчиња)

Colgate Блескаво Бели Паста за заби Белење, Нане - 6 унца (6 Парчиња)

DEN 851.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Помага да ги отстраните дамките да ги избелуваат забите.Помага во спречување на идните дамка start-up.Whitens заби и се бори против кариес.Фузија на природни spearmint и peppermint етерични масла.Colgate Блескаво Бели Нане Zing Гел паста за заби е формулиран со природни spearmint и peppermint етерични масла што ќе ги заслепуваат вашата уста.Оваа дамка заштита формула, со сода бикарбона, whitens и помага во спречување на дамки start-up.Плус, се бори шуплини придружени со уникатен вкус на искуство за блескава и здрава и бела насмевка.

Спецификација

Избор на клиент