Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Mystes најголемиот Дел Патент 5# 30/40/50/60/70/80 cm Боја Отворање Двојно Лизгачот Сребро Метал Патент рачно изработени се Прилагоди Занает Декорација (Боја : Беж, Големина : 30cm

Mystes најголемиот Дел Патент 5 30/40/50/60/70/80 cm Боја Отворање Двојно Лизгачот Сребро Метал Патент рачно изработени

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Издржлив, лесен, рака-пораби патент или машина за шиење.Погоден за изработка на ракотворби, панталони, здолништа, итн.Должината е 30/40/50/60/70/80см.Поради разликите во осветлување и екрани, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Производот е предмет на вистински производ примени.Име на производ : Zipper Type : #5material : metal Increase малку среќа на животот.

Спецификација

Избор на клиент