Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пилатес Мат Цртан филм Кармин Љубов Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот Мат со торбичката 32x72 во

Пилатес Мат Цртан филм Кармин Љубов Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот

DEN 1031.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ултра-дебели, ултра-долго и ултра-широк : 72x24in/183x61cm големина одговара на повеќето луѓе, може да обезбеди доволно простор за секаков вид на вежбање, ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност, сите перници се опремени Слободни кеси.Топ еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE еколошки материјали и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Сите перници се опремени со слободни кеси.

Спецификација

Избор на клиент