Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lenergy Пилатес Мат Пустината Коњ Трчање, Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот Мат со торбичката 32x72 во

Lenergy Пилатес Мат Пустината Коњ Трчање, Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот

DEN 1031.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа е многу сигурен. ❤Заштита делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреда.Заштита на делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреди. ❤Супер дебела, долга и широка : 183x61x0.Двострано против пролизгување : и Двете страни имаат специјални анти-лизга дизајн, и густина е поголема од обичните јога душеци, кои можат да обезбедуваат одлични зафат.Јога мат е направен од висок квалитет на еко-пријателски TPE материјал, нема фабрика мирис, е еколошки и здрава, а е најдобар подарок за јога љубовници.Тоа има одлична еластичност, амортизирање и се лизга отпор.❤Врвот еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE Еко-пријателски материјал, и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Тоа е најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, push-up прозорци, итн.Грижа инструкции : Избрише со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, ве молиме да не се изложуваат на сонце подолго време.6cm обезбедува доволно простор да ги собере било кој тип на вежби и ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност.

Спецификација

Избор на клиент