Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lenergy Пилатес Мат Зајдисонце Пченица Уши Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот Мат со торбичката 32x72 во

Lenergy Пилатес Мат Зајдисонце Пченица Уши Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа е многу сигурен.Сите перници се опремени со слободни кеси.Ултра-дебели, ултра-долго и ултра-широк : 72x24in/183x61cm големина одговара на повеќето луѓе, може да обезбеди доволно простор за секаков вид на вежбање, ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност, сите перници се опремени Слободни кеси.❤Врвот еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE Еко-пријателски материјал, и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Грижа инструкции : Избрише со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, ве молиме да не се изложуваат на сонце подолго време.Јога мат е направен од висок квалитет на еко-пријателски TPE материјал, нема фабрика мирис, е еколошки и здрава, а е најдобар подарок за јога љубовници.Тоа има одлична еластичност, амортизирање и се лизга отпор. )Тежина : 1kg/1. ❤Супер дебела, долга и широка : 183x61x0.Заштита на делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреди.Топ еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE еколошки материјали и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Тоа е најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, push-up прозорци, итн.6cm обезбедува доволно простор да ги собере било кој тип на вежби и ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност.Големина : 72x24in/72x32in( 183x61x0.

Спецификација

Избор на клиент