Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cabilock Tabletop Пеглање Одбор со Виткање Нозе, Екстра Широк Countertop Пеглање Одбор со Памук Маска, Преносни Мини Пеглање Одбор за Шиење, Занает Соба, апарати за Домаќинство, D

Cabilock Tabletop Пеглање Одбор со Виткање Нозе, Екстра Широк Countertop Пеглање Одбор со Памук Маска, Преносни Мини Пеглање

DEN 417.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Исклучителна пеглање одбор, висока температура отпорни, не е лесно да исчезнат, дише, ви нудиме подобра пеглање искуство.Само почеток пеглање вашиот ткаенината, јака, ракав на вашиот tabletop со овој одбор и каже збогум на ungainly брчки.Простор за заштеда и свитлива мини пеглање табела е погодно да го користите дома или кога патувате.Задебелена стабилна поддршка, и можете да го направите пеглање без никакви грижи.На уникатен дизајн и исклучителна изработка обезбеди нејзината популарност и практичност.Карактеристики - Димензии : 30. 00 X11. 00 X7. 50cm/ приближно 11. 79 X4. 32 X2. 95in.- Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Текстил и Челик.- Исклучителна пеглање одбор, висока температура отпор, не е лесно да исчезнат, дише, подобро пеглање искуство.- Започнете пеглање на ракави, јаки, и на ракавите на табелата со овој одбор, и понудата проштална да несмасна брчки.- Дебела и стабилна поддршка, грижете се - слободен пеглање.- Простор за заштеда на виткање мини пеглање табела е погодно за употреба дома или кога.Пакет Вклучувајќи 1 x Пеглање Одбор.

Спецификација

Избор на клиент