Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Усните Печатени Печатени Пелена Торба Бебе Bagpack Nappy Кеси Водоотпорен Патна Торба За Мама и Тато

Усните Печатени Печатени Пелена Торба Бебе Bagpack Nappy Кеси Водоотпорен Патна Торба За Мама и Тато

DEN 1295.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Патент затворање.Перат.Бебе кеса Димензии : 11 х 15.7 x 7 инчи (L x H x W).Дизајниран со главен капацитет џеб,од страна на џеб,пред патент џеб,мала кутија за складирање,мулти џеб дизајн.Ова е една multifuctional торба.Бојата има црна,сива и црвена боја.Бебе-Торба Унисекс Материјал : полиестер, Водоотпорен материјал.Модерната персоналните дизајн,издржлива,голем капацитет,мода,прилагодлив рака должина,може да се користи како пелена торба,nappy торба,патување daypack,лаптоп ранец,одговараат за млади и мајка ми и татко ми кој има многу работи за своето бебе, кога се дружите.Дизајн на Торба : Нашите смешни торба дизајн со моделот печатени на вреќа и посебен оддел за чување на различни bay предмети.Тоа е една симпатична торба,кул пелена торба.Печатени бебе-торба за момчиња и девојки е со голем капацитет,може да се соберат широк спектар на предмети потребни за да одат надвор на отворено и патување.Голем Капацитет : Топ поштенски затворање дизајн,лесно да се продавница и да потрае,пространа и независни шише областа на дизајнот,поудобно да usemulti џебови со доволно простор за сите ваши работи,вклучувајќи старечки шише,пелена,ткиво хартија,бебе облека итн.Пелена Торба Ранец Печати Шема По продажба на Гаранција : Ние сме уверени за печатење пелена рамо кеси,ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања во врска со нашата симпатична бебе-торба.Голем Капацитет Мултифункционален Nappy Кеси Водоотпорен Бебе-Торба Патување Назад Пакет за Унисекс Мама и Тато карактеристики со смешни шема печатени на секоја торба.

Спецификација

Избор на клиент