Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3 во 1 Пелена Торба Ранец со Количка за Кревет, Преносни Спиење Mummy Торба за Новороденче Essentials Must Haves Организатор со Шетач Кука,Голем Капацитет Водоотпорен Патни Торб

3 во 1 Пелена Торба Ранец со Количка за Кревет, Преносни Спиење Mummy Торба за Новороденче Essentials Must Haves Организатор

DEN 1103.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

1 x Складирање бизнис картичка торба (Складирање информации картичка/копчиња). 1 x Пред главната торба (вклучувајќи термос шишиња торба и суво и влажно поделба кеса).Совршен Nappy Торба Новороденче Подароци - Пелена Торба Ранец со Шетач Ремени. 2 x Еластична странични џебови (за бебе ткиво/чадор/шишиња со вода). ????【Совршен Подарок Идеи за Нови Родители】Идеален за употреба како бебе пелена торба, мајката ранец, медицинска сестра торба, новородените регулируема облегалка, отворено лулка.На HOTBEST пелена торба доаѓа со 24/7 Email Клиент Сервис.Дише поместена ремени и назад подлога ќе ублажување на болки и болки.????【Сите во Еден】【Авто свитлива Пелена Ранец】Овој стилски мама торба со магнет за да направи да се свитка лесно.Унисекс боја ќе им овозможи на татко и мајка да го користите.Вие не мора да се грижите за вашето бебе добивање на ладно млеко. 1 x Back за приватност џеб (што се користат за складирање мали предмети). 3 x Изолирани торби (се задржи топло млеко).Топло совет : Кога виткање, во близина торбата, прво, а потоа нежно повлечете го патент, водејќи грижа да не стиснете на ткаенина. ????【Голем Капацитет & Мулти-џеб 】Големина : 15.Тоа би можело да се обезбеди безбедно и хигиенски простор, што ќе ви овозможи да менуваат пелени, во кое било време или да ги споделите вашето бебе легнете и одмор.

Спецификација

Избор на клиент