Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LORVIES Ретро Сидро со Черепот Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Ретро Сидро со Черепот Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Го Носат На Пелена Торба е се што треба да понесете со вас без разлика дали сте за еден ден патување или за долго патување.Оваа пространа торба има многу простор и прегради да се одржи и вашиот и бебето потреби и чувајте ги организира.Голем капацитет & Лесни овозможува максимизиран складирање сепак, лесен и со мал надворешниот изглед, мерење (L x W x H) : 10.Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.Muti-функција & Погодно : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.

Спецификација

Избор на клиент