Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Listo 162 Означување Моливи Рефил - Бела, Кутија на 72, Маснотии Моливи/Кина Означување Моливи/Восок Моливи

Listo 162 Означување Моливи Рефил - Бела, Кутија на 72, Маснотии Моливи/Кина Означување Моливи/Восок Моливи

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

72 Бела заменливите патрони за уредите за на Listo 1620 означување на молив.Восок доведе не е опасен и не-токсични правејќи го безбедно да се користи и во индустријата и домаќинствата.За разлика од кора-оф кина маркери, Listo механички моливи може да се користи целосно (не фира) и може да се напише на влажна и влажни површини.Рефил молив со води и ги користат.Лесно да ги исклучите со крпа и мал малку прозорецот чистење спреј или да користите малку вода и некои лактот маснотии.Користи широко во рестораните за да напишете на пакети и пластични чаши, градежништво индустрија за да се означи на плочка, дрвени, метални, бетонски и др.; домаќинства за да се означи на замрзнувачот кеси, млеко складирање кеси, генерален чување на кутии и многу повеќе да се користи.Боја : Бела.

Спецификација

Избор на клиент