Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CoolCyberCats Оди Мачка Мачката Catcher Закачка Стапче и Две Da Пчела Бумбари Пчела Прилози од Творецот на Da Птица - Value Pack

CoolCyberCats Оди Мачка Мачката Catcher Закачка Стапче и Две Da Пчела Бумбари Пчела Прилози од Творецот на Da Птица - Value

DEN 614.16
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мачка Catcher исто така го прифаќа прилози компатибилен со Дивите, Da Пчела и Da Птица.Случаен Боја Стапче Од 6 Избрани Сјајот Бои.Голема Интерактивна Игра Играчка.ДВЕ Da Пчела Бумбари Пчела Refills.Се препорачува од страна на Ветеринари како Интерактивна Вежба Играчка.Оваа Вредност Пакет доаѓа со Мачка Catcher Закачка Стапче (Мачка Catcher Глувчето прилог) И 2 (ДВА) Оди Мачка Da Пчела Бумбари Пчела најголемиот дел прилози!Направени од материјали од врвен квалитет, Мачката Catcher Закачка Стапче од Одете Мачка Freather Играчки има една симпатична малку глувчето во прилог на флексибилни жица, а потоа е поврзан со 12" glitter стапче (доаѓа во 6 различни бои).Одлична играчка за да комуницирате со вашиот писе за игра и вежбање.Де Пчела Бумбари Пчели се прават од исти материјали како на глувчето и се обоени за да изгледа како пчела и вклучува 2 мали пердув крилја.Прилозите се наменети за интерактивна игра само.Како и со СИТЕ мачка играчки, ве молиме да ги надгледуваат да играат и да се стави настрана кога не е во употреба.За надзор и интерактивна игра само.Ве молиме, чувајте ги на стапче и прилозите се чуваат безбедно надвор од дофатот од вашата мачка кога не е во употреба со игра на магично стапче или пол како повреда може да резултира ако вашата мачка јаде прилози.Увид на wnad и прилози најчесто за rips, солзи или знаци на оштетување и да ги отстрани играчка ако е оштетен или ако делови стане одделени, како повреда може да резултат.

Спецификација

Избор на клиент