Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Jeniorr 50Pcs/Многу Црвениот Петел Опашка Пердув 30-35cm 12-14inch Природни Pheasant Пердуви за Занаети Свадба Декорација Додатоци Plumes

Jeniorr 50Pcs/Многу Црвениот Петел Опашка Пердув 30-35cm 12-14inch Природни Pheasant Пердуви за Занаети Свадба Декорација

DEN 2399.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенство.Овие пердув може да се користи за свадби и партија украси, hom декорација,денот на благодарноста занает,пантомимичари оркестарот и многу наврати.Убава пердув трим дополнителните се користи за шиење занаети носии.Направи твојот живот повеќе шарени.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе рефундирање на вашите пари назад колку што е можно побрзо да се осигура дека вие сте најмногу задоволни.Продажба 50pcs/многу Петел Опашка Пердув 30-35cm 12-14inch Real Natural Петел Пердуви Свадба Декорација Занает Christma Quality : Боја : ве Молиме choose Width : 30-35cm 12-14inch Quantity : 50 PCS/Многу.

Спецификација

Избор на клиент