Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.Како да се постави : Стави на заград�

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

ЛЕСНО НЕГА : Овие перење кошница да се лесно да се грижи, само да се избрише со влажна крпа или сунѓер.Па м

Јаглероден челик материјал издржливи и безбедни.дрвена рачка над јаглероден челик за да се направи тра

Направени од врба материјал,функционални и атрактивни,трајни и здрав.Чисто рака стокмено и се остава до

Тоа е исто така лесно да се чисти, само избришете ја со влажна сунѓер или крпа.【Водоотпорен Трајни】 : Ов�

Лесно за чување,лесен и доволно големи за да се носат многу алишта.Најдобро перење кошница на пазарот.Из

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' игр

Направени Од Здрав, НосатОтпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Тоа Може Да Подобра Заштита И Чување Н

ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА 12.6 X11 X22.7 инчен, голем капацитет, тоа може да се сместат облека, крпи, играчки, кукли и та

Големината е мерена од страна на нашите чиста рака, ќе има 0.И така натаму.Особено за dorm соба, колеџ дома п

Дизајн : Ова попречи е надградена верзија, неговиот капацитет е поголем и материјал се повеќе издржливи.

✔️ Застане на свои На перење забавува доаѓа со силна дното и жица рамка на врвот на работ да се направи

Тоа може да застане исправен и направи перење кошница повеќе од тридимензионални, ви обезбеди добра под

Дише отворен мрежа изградба да се промовира ефикасна воздух за сушење.Набори и виси за лесно складирање

Повеќекратна употреба Овој Popup Перење Кошница е одлична за дома,колаж ученичкиот дом,мал стан или патув

Совршен за спалната соба, playroom, колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки и �

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

Алуминиум Дршка Со Мек Зафат издржлив и лесен за носење.Димензии Голем перење кошница мери 15" x 31"(38 x 79cm)

Име На Производ : Перење Кошница;Дизајн : Количка.Материјали : Најлон;Боја : Fuchsia, Сина.Виткање Големина : 18

Име : Десктоп Складирање Кутија.Материјал : бакар, стакло.Процес : прирачник за заварување.Десктоп Склад�

декорација, креативни складирање, пикник, намирници кошница, плажа торба, растенијата слив маска, играч�

Перење попречува е составен од долги трајни и издржливи метална.Мазна тркалање тркала да се земе облек�

1 инчи) и тежина : 350g, кој е многу удобен.Таа има тенки светлина водоотпорен ЈП слој на дното Обвивка.Топло

Виткање барел тело, без простор, лесен и удобен за носење.Лесен и пренослив, лесен за употреба, чување и д

МЕРЕЊА 13" Широк x 19" Висока.Мулти цел кошница организаторот за перење, играчки, книги, крпи.НАПРАВЕН ОД Ви

Оксфорд ткаенина.Материјал Опис : производот е направен од Оксфорд ткаенина материјал, водоотпорен ЈП о

Висок квалитет на платно : Оксфорд ткаенина материјал, изграденаво водоотпорен обложување, водоотпорен

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

Лесно продавница кога не е во употреба.Голема Складирање Корпа За Валкани Алишта Деца Играчки, Итн.Разл�

Сите конци на перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да

【Едноставно 5минута Инсталација】Едноставни и кратки инсталација начинот и процесот на оваа количка з�

Кога Не Е Во Употреба, Перење Кофа Лесно Може Да Се Здипли И Се Чуваат Во Фиока.На Перење Складирање Кошн�

5"H x 17"Д инчи.ГОЛЕМИНА : 16.Ве молиме запомнете, не се користи за миење и машина за перење на алишта попречи,

Складирање валкана облека, крпи, чорапи, долна облека 2.9 инчи со капацитет 60 L 【Премиум Материјалот】 о�

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

Stowable дизајн : тоа може да биде лесно да се сместени кога не е во употреба, заштеда на простор.Лесен и прен�

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

Не само тоа, исто така, има широк опсег на употреба Материјал : Оксфорд ткаенина Примена : Тоа може да бид�