Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Mandala Boho Индискиот Бохемија Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка Организатор,Дома Декор

Mandala Boho Индискиот Бохемија Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

DEN 575.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.Како да се постави : Стави на загради во попречи и да го затворите Лепенка.Свитлива дизајн : Количка за дизајн, лесно да се носат, може да биде укината до кога не се во употреба за да се зачува простор.8") отстапувања поради прирачник за мерење.9 инчи (49x30x40.Количка за дизајн го прави облека, кошница лесно да се носат, и може да се здипли до кога не се во употреба за да се зачува простор.ПРИМЕНА : Складирање перење кантите се забавен и креативен начин да се организира и во продавница за Облека Складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.Поради различни светлина и екранот, боја може малку да се разликуваат од производ.БЕЛЕШКИ : ве Молиме љубезно дозволете 1 - 2 см (0.9 ВО / 49x30x40.Голем капацитет : 60 L голем капацитет перење кошница, може да се одржи многу на облека, играчки, книги, списанија, игри, итн.Ве молиме не го чувајте влажна облека и крпи во тоа и чувајте го подалеку од влажни подот, или тоа може да го оштети дното одбор.5 CM Јачина на звук : 60 L Пакет : 1 x Перење Кошница, 4 x Загради Карактеристики : Свитлива, Еко-пријателски, Мода, Трајни, Добар квалитет Употреба : Погоден за Домашни, Универзитет Дом, Кампување, Апартман, Hotel, Бебе Соба, Нови простории, Автомобил Складирање, итн.Име на производ : Виткање Перење Кошница Складирање Кошница Материјал : 300 D Оксфорд Ткаенина(Полиестер) Големина : 19.ДИМЕНЗИЈА : 19.МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина ткаенина, влага доказ и водоотпорен, лесни и издржливи.КАРАКТЕРИСТИКИ : Јаже се справи со е силен и издржлив, на четирите агли на кошница се прицврстени со загради, и задебелена дното прави перење кошница постабилна и издржливи.ДИЗАЈН : Убава функционална домашна декорација.

Спецификација

Избор на клиент