Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sailk Краток Боб Перики Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црни Жени Кадрава Перики Со Бебе Коса Пред Извлечен Природни Косата Перики (8 Инчи)

Sailk Краток Боб Перики Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црни Жени Кадрава Перики Со Бебе Коса Пред Извлечен Природни

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1.100% Бразилецот Човечка Коса со Врвен Квалитет Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Косата 8-14 инчи Достапни,можете да го боја и кајгана косата.Тоа е мека и метежот-бесплатно без никакви пролевање. 2.Длабоко разделба даде природен косата да се направи перики природен изглед,Природна боја(боја е природно без преработка). 3.Медиум капа големина. 22.5 Инчен во обемот.Капи со ремени и 4 чешли,можете да ја прилагодите капа големина со еластична ремени. 4.Може да се Мијат,Обоена,Permed,Завиткан,Исправи,Трајни,Resuable,По Миење, Тоа се Врати Иста Текстура.Можете да ја направите вашата фризура како ви се допаѓа, па можете да останете совршен во секое време, насекаде!. 5.Забелешка : Доколку постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа за вас во рамките на 12 часа и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.Губење На Материјал : 100% Необработени Бразилецот Човечка Коса.Косата Густина : 150% Густина, Полн s боја може да биде малку поинаков од слики. 3.Ве молиме овозможи мала димензија разлика(2-4cm) поради различни прирачник за мерење.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен).

Спецификација

Избор на клиент