Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Forawme Необработени Бразилецот Богородица Тело Бран Човечка Коса на Транспарентен HD Чипка Пред Перики За Црни Жени 24 Инчен 180% Густина Glueless Невидливи 13X4 Пред Извлечен

Forawme Необработени Бразилецот Богородица Тело Бран Човечка Коса на Транспарентен HD Чипка Пред Перики За Црни Жени 24

DEN 7024.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се Носат : Glueless Чипка Перики со Чешли и Прилагодливи на Рака.Губење на Квалитетот : 8 A Одделение 100% Бразилецот Необработени Богородица Човечка Коса Пред Извлечен Чипка Пред Перика,бебе коса околу периметарот да се даде природен косата, мека и здрава,без мирис,метежот-бесплатно,Без пролевање.Боја на коса : Природна Боја #1 B.Капа Големина(Обемот) : Средна Големина(22.Customazition : За Поголема Густина (250%),треба да бидат прилагодени.Поврзани Со Стил : Тело Бран/Вода Бран/Длабоко Бран/Лабава Бран/Кадрава/Откачен Кадрава/Рамно/Откачен Директно/Природни Бран/Афро Кадрава.75" треба да се прилагоди ).Поврзани Porducts : Brazlian Коса ,Перуанскиот Коса,Малезија Коса,Индиски Влакна 9.75" shoulb се изменуваат),Големи Димензии (22.Ако не ви се допаѓа нашиот перики, ве молиме ни e-mail прво, пред да остават коментари.Ние нудиме на секој клиент 30 дена наплата на гаранција, но имајте на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Квалитет : 8 A Квалитет на Човековите Коса, Перики,Лесен за Одржување и Може да трае долго време.Може да се исправи, завиткан, избелени, обоена и стилизирана како свој коса.Губење на Квалитетот : 100 Необработени Човечка Коса, Перики,минимални Пролевање, Метежот Бесплатно,Многу Мека и Мазна,Може да се Одржи Кадрава По Перење.

Спецификација

Избор на клиент