Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Под Оклоп Мажите Бараж Хибрид Панталони

Под Оклоп Мажите Бараж Хибрид Панталони

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

87% Полиестер,13% Elastane.Увезени.Drawstring затворање.Центар-пред корселе UA Speedpocket се проширува за да се задржи вашата стока целосно безбедна, тоа е водоотпорен тоа е водоотпорен & отскокнување-слободни.Издржливи поврзана ткаенина со мазни лице & мека внатрешна да стапица топлина.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Ткаени панели за дополнителна издржливост.Удобно корселе со внатрешна drawcord се прилагоди.Безбедна, zip страна џебови.Заострените нога се вклопуваат со еластична ракави. 11" нога zips.Inseam" 30.5".

Спецификација

Избор на клиент