Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JINXIU Милениче Кревет за Куче Кревет Милениче Кревет за Куче, Мачка Кревет Перница Четири Сезони Мека Топло Отстранлив Машина Перат Нула Доказ за Мали и Средни домаш?

JINXIU Милениче Кревет за Куче Кревет Милениче Кревет за Куче, Мачка Кревет Перница Четири Сезони Мека Топло Отстранлив

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ Материјал : Усвоен со трајни оксфорд ткаенина надвор, нула доказ, водоотпорен, анти-бледнее, анти-pilling, исполнет со сунѓер внатре, убаво поместена и удобен. ★ Специјален дизајн : Саќе облик дизајн, намалување на шумот, топлинска изолација, удобно и дише,врвот пренослив и реверзибилна, топлина дисипација, шофершајбната, погоден за сите сезони. ★ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : наменет да биде пренослив и перат,на кревет може да се архивиран освен да се исчистат.Мазна и сјајна покрие не е лесно да се држиме миленици' влакната, но лесно да се исчисти со бришење. ★ СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Внимателно избрани ткаенини и бои и стилски изглед на вклопува во беспрекорно со вашата домашна décor, вашето милениче ќе одат директно во и навивам до внатрешноста на тоа. ★ КУПУВАЊЕ БЕЗ да се ГРИЖИТЕ : Ние стоиме зад нашите производи и гаранција вашата комплетна сатисфакција, Ако најдете било какви прашања, pls контактирајте со нас во секое време.JINXIUProduct име : Куче bed Material : оксфорд ткаенина и sponge Size : S 30cm за животни телесната тежина помалку од 2.5 кг, М 40cm за животни телесната тежина помалку од 6kg, L 50cm за животни телесната тежина помалку од 10kg.

Спецификација

Избор на клиент