Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SKILSAW SPT55-11 16 Во. Црвот се Вози SAWSQUATCH Столарија Пила

SKILSAW SPT55-11 16 Во. Црвот се Вози SAWSQUATCH Столарија Пила

DEN 3599.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Црвот се вози gearing со електрична кочница испорачува сурова моќ и докажани издржливост. 14-1/4 во.Длабочина на сечење до власт преку преку длабоко Материјал во еден помине.Само-подмачкување, полна куќа синџир со алатката-помалку tensioning обезбедува висок квалитет на парчиња. 15 amp Dual-Теренски моторни останува кулер, зголемување на долговечноста и ефикасноста на работата.Сите магнезиум конструкција за издржливост и намалена тежина. 14-1/4 Во.Длабочина на сечење на 90°, 0° Агол на напад. 8-3/4 Во.Длабочина на сечење на 45° , 0° Агол на напад. 5-1/2 Во.Длабочина на сечење на 60° , 0° Агол на напад.Направи невозможно прекини, тоа е можно.Поддржани од страна на легендарниот Црв Вози gearing, 16 Во.Столарија Пила е комбинација на моќ и издржливост за вонредни продуктивноста.Нашиот 15 AMP Dual-Поле™ моторни чува на ладно и на работното место, да им се овозможи да се справи дури и најтешките работни места.На полна куќа на синџирот овозможува прецизност, кои ви даваат почиста, точни места во дел од времето.Кој магнезиум изграден изградба, ова пила обезбедува лесен дизајн – овозможувајќи за максимална контрола и ефикасно ракување.Невозможното е возможно со ВЕШТИН.

Спецификација

Избор на клиент