Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Da.Wa Персоналните Пчела Brooch Shawl Тока Pin Прибор За Облека, Модни Жените Накит За Подарок Boutonniere Виолетова

Da.Wa Персоналните Пчела Brooch Shawl Тока Pin Прибор За Облека, Модни Жените Накит За Подарок Boutonniere Виолетова

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакетот вклучува : 1 x Brooch материјал : акрил.Brooch игли за Красат облеката, јакна, капа, Ранци, фармерки, шамија.Нова мода дами девојки брошеви pin сите натпревар прибор за облека погодна за секој прилики.Овие модни природен стил брошеви, направи големи подароци за сезона или било какви прилики, погоден за различни облека.Brooch може да се користи со сите видови на облека, акцентирани со класичен боја, лесно да се фати очите на луѓето,одлична за декорирање на вашиот облека, торба, шапка.Убави украси : Нашата brooch е убаво и фино украси за облека, торби, шалови, капи, грб lapel, cardigans и shawl.Носат нашите брошеви да се направи да изгледа поубаво.Погодни прилики : Нашата brooch е погоден за вас да се оди на било формални или неформални прилики, како што се : свадба,роденден, ден на сеќавањето, ноќта на Вештерките Коктел забава, семеен собир, вечера, ден на мајката, денот на Благодарноста, денот на вљубените и Божиќ, ден, итн.Brooch може да се користи со сите видови на облека, акцентирани со класичен боја, лесно да се фати очите на луѓето,одлична за декорирање на вашиот облека, торба, капа со smarten до работа облека или носат во партии или за една вечер надвор.Ова може да биде идеална brooch за жени,девојки, дами, валентин во денот на мајката, Chistmas и нова година.

Спецификација

Избор на клиент