Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Поли Pocket Џеб Светот Крофна Pajama Партија Компактен со Крофна Форма, Поли е дневната Соба на Светот, Изненадување Открива, Микро Поли и Shani Кукли & Пица Скутер Додаток [А

Поли Pocket Џеб Светот Крофна Pajama Партија Компактен со Крофна Форма, Поли е дневната Соба на Светот, Изненадување Открива,

DEN 407.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Обликувани како вкусен шарени крофна, Џеб Светот Крофна Pajama Партија се отвора за Поли е дневна соба заврши со микро Поли и Shani кукли!.Пица скутер додаток ви овозможува девојки zip на пица салон за да се добие пица за партијата!.Потоа тајната открива започне : копче на ТВ промени на каналот; влезната врата се отвора; каучот завртува се отвори за да се открие кревет кревети; фрижидер отвора; и фабрика за играта, да се движи.Толку многу забавно на Поли е подлога!.Поли Стап технологијата ви овозможува да се држиме кукли никаде на компактен.Само ставете ја налепницата од налепница лист (вклучена), каде и кукли ќе се држиме до налепница.Компактен е доволно мал за да се земе било каде за sleepover авантури.Вклучува Поли Pocket Џеб Светот Крофна Pajama Партија, Поли и Shani кукли и пица скутер додаток.Тоа е време за sleepover со Поли Pocket Џеб Светот Крофна Pajama Партија компактен!Обликувани како вкусен шарени крофна, компактен се отвора за Поли е дневна соба заврши со микро Поли и Shani кукли!Пред забавата почнува, девојките zip во текот на пица салон на пица скутер за да се добие пица за pajama партија!Потоа тајната изненадување открива започне : притисни на копчето на ТВ за да го промените каналот; влезната врата се отвора; флип отворање на каучот да се открие кревет кревети; отворите фрижидерот за ужинка; и фабрика за играта, да се движи.Што е забавно sleepover!Со Поли Стап технологија, микро Поли кукла и пријатели да се држиме никаде на компактен.Место налепница од налепница лист (вклучени) на компактен и кукли ќе се држиме до налепница каде се става.Компактен е доволно мал за да се земе насекаде, во секое време за забава Поли Pocket авантури.Вклучува Поли Pocket Џеб Светот Крофна Pajama Партија компактен, Поли и Shani кукли и пица скутер додаток.Бои и украси може да варираат.

Спецификација

Избор на клиент