Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Авто-Печат Најлон Засилен Mailers, 0, 6 x 10, Kraft, 1000/Случај

Авто-Печат Најлон Засилен Mailers, 0, 6 x 10, Kraft, 1000/Случај

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Засилен mailers се совршено решение за превозот на објекти кои не бараат дополнителни амортизирање.Mailers се направени со тешки-должност најлон влакна кои ги направи отпорни на абење за време на превозот.Полесна тежина отколку повеќето други mailers да заштедите на трошоците за превозот.Крајот на наушник на оваа писмото е обложена со природна гума лепило дека само се држи до себе.Едноставно пати размавта одново и печат. 6 x 10" #0 Авто-Печат Најлон Засилен Mailers.Засилен mailers се совршено решение за превозот на објекти кои не бараат дополнителни амортизирање.Mailers се направени со тешки-должност најлон влакна кои ги направи отпорни на абење за време на превозот.Полесна тежина отколку повеќето други mailers да заштедите на трошоците за превозот.Крајот на наушник на оваа писмото е обложена со природна гума лепило дека само се држи до себе.Едноставно пати размавта одново и печат.

Спецификација

Избор на клиент