Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ерик Xian Количка за Мебел Castor Вртливата Castor 1.6 инчен Дијаметар Тешки 200 кг Црна Полиуретан Ролери Превоз Рициново Пакување од 4 DIY Резервни Делови (Боја: 4 Парчиња) (Бој?

Ерик Xian Количка за Мебел Castor Вртливата Castor 1.6 инчен Дијаметар Тешки 200 кг Црна Полиуретан Ролери Превоз Рициново

DEN 8869.92
 

Достапно за нарачка
Залиха

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна употреба.Направени со материјали.Лесно маневрирање и лесно собранието.?Лесно да се чисти тркала.Ексклузивно nonmarking тркала за употреба на дрвени предмети подови.Идеален за возен workbenches или алатка колички.Висок квалитет на мебел и додатоци.

Спецификација

Избор на клиент