Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KFidFran Вртливата Рициново Тркала - 2.35 Инчен Стп Тркала M10x15mm Навој Рициново Црна со Кочница 5pcs(Lenkrollen - 2.35 Zoll Стп-Rad M10x15mm Gewinderolle Шварц мит Bremse 5 Stück

KFidFran Вртливата Рициново Тркала - 2.35 Инчен Стп Тркала M10x15mm Навој Рициново Црна со Кочница 5pcs(Lenkrollen - 2.35

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

([Hohe Qualität] Polyurethan (СТП) Räder bieten умре Elastizität фон Gummirädern kombiniert mit der Zähigkeit und Haltbarkeit фон Metallrädern.35 инчен (60mm) дијаметар Црна СТП тркала со Кочница. [ Широко се Користи ] Совршен casters за работа клупи, инструмент случаи, уметност маси, кафе на маса, растенијата стои, полици за книги, кутии за чевли, играчка кутии, шопинг коли и многу повеќе. [ Висок Квалитет ] Полиуретан (СТП) тркала нудат еластичноста на гумени тркала во комбинација со цврстина и трајност на метални тркала.[Montagegröße] Инсталација : M10x15mm Gewindeschaft; Gewindelänge : 15 mm / 0,59 Zoll; Montagehöhe : 72 mm / 2,84 Zoll.Карактеристики : * Капацитет : 50kg / 110lb по воланот.59 инчен* Тркала Материјал : СТП (Полиуретан)* Монтажа Висина : 72mm / 2.35 Zoll Стп-Rad M10x15mm Gewinderolle Шварц мит Bremse 5 Stück[Eigenschaften] : Leicht rollendes schwarzes СТП-Rad mit einem Durchmesser фон 2,35 Zoll (60 mm) мит Bremse.Затоа што кога подот е нерамна, понекогаш ќе има само 3 casters имајќи тежина.[ Карактеристики ] : Лесно-тркалање 2.35 инчен* Стил : Ротира 360 степени* Инсталирајте Тип : M10x15mm Нишка* Нишка Должина : 15mm / 0.[Weit verbreitet] Perfekte Rollen für Werkbänke, Instrumentenkoffer, Kunsttische, Couchtische, Pflanzenständer, Bücherregale, Schuhkörbe, Spielzeugkörbe, Einkaufswagen und vieles mehr. [ Монтажа Големина ] Инсталирате Тип : M10x15mm Навој Матични ; Конец Должина : 15mm / 0. [ Капацитет] 50kg / 110lb на тркала ; Пакет Содржина : 5 x Навој Матични Рициново.[Tragfähigkeit] 50kg / 110lb про Rad; Packungsinhalt : 5 x Vorbaurolle мит Gewinde.([Weit verbreitet] Perfekte Rollen für Werkbänke, Instrumentenkoffer, Kunsttische, Couchtische, Pflanzenständer, Bücherregale, Schuhkörbe, Spielzeugkörbe, Einkaufswagen und vieles mehr.Ве молиме бидете сигурни дека нишката и големина на тркало треба пред да го купат, во случај на купување на погрешна спецификација casters.KFid Fran Вртливата Рициново Тркала - 2.Answer : ___________________________ NOTE : Сите големина се мери со упатство, ве молиме оставете 1-2 mm отстапување .35 Инчен Стп Тркала M10x15mm Навој Рициново Црна со Кочница 5pcs Description : *Висок Квалитет на СТП рициново , Се мазни возен сите, додека за заштита на вашиот подови.

Спецификација

Избор на клиент