Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Професионална Алатка Кутија Лагер Фиока Лагер Црно Не се Лизга Полица Линија 18x24ft

Професионална Алатка Кутија Лагер Фиока Лагер Црно Не се Лизга Полица Линија 18x24ft

DEN 599.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Професионална Алатка Кутија Лагер Фиока Лагер Црно Не се Лизга Полица Линија 18"x24ft Карактеристики на Производот : Не-лепило полица лагер 12 инчен широк X 16 метри Фиока лагер со едноставна апликација и отстранување Лесно да се намали, инсталација, замена и ја наместите без кавга Не се лизга површина со зафат дното перници за да се спречи предмети и лагер од менувањето Дизајнирана со лесен мерка и намалување на Многу цврсти и издржливи.

Спецификација

Избор на клиент