Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Батерија на Пакети за Xbox Серија X|S, 2 X 850mAh Xbox Серија X|S Контролер Батеријата Пакети Жица Полнење Кабел LED Индикатор

Батерија на Пакети за Xbox Серија X|S, 2 X 850mAh Xbox Серија X|S Контролер Батеријата Пакети Жица Полнење Кабел LED Индикатор

DEN 479.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

и беше продуциран од овластен професионални производителот. 【Брзо Полнење】 батерија пакет за Xbox Серија X S контролер, Целосно наполнетата е околу 3-4 часа и се дава до 12 часа на изведба.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволство и ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Безбедност гарантира и лесни, помине на батеријата УЛ 2056 тестирање, Со CE/FCC/ROHS сертификација. 【Безбедно и Батерија 】Батеријата пакет беа направени на Оган-отпорен материјал, тоа би можело да се полнат околу 2000-2500 пати, изградена-во интелигентни чип, Над-Полнење,Над Загреана,Над-Струја,во Текот-Напон,Краток Спој,Над-Discharger Заштита. 【100% Задоволство Гаранција】30 Ден Парите Назад и 90 дена замена гаранција.8 инчен Тип-C Полнење Кабли.На издржлива батерија батеријата е целосно наполнета во под 4 часа.Велат goodby да еднократна АА батерија, Заштедите пари со Батерија за Замена.ЗЕЛЕНО светло значи полнење, ЦРВЕНО светло значи целосно наполнета. 【2-полнење начини 】 Кога вашиот контролори се ниско ниво на батерија, едноставно приклучете го предвидено од типот-C кабел во батеријата пак, одете на уживате игри време не грижете игри се прекине, или полнење на батерија одделно.тоа доаѓа со тип-C кабел, без дополнителни адаптер е потребно.

Спецификација

Избор на клиент