Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FitTurn Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Држачи за Замена USB Полнач Клупа Полнење Кабел Стојат Обратно 2 Здравје и Фитнес Smartwatch, 3Ft Здрав Кабелот за Напојување (Виолетова)

FitTurn Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Држачи за Замена USB Полнач Клупа Полнење Кабел Стојат Обратно 2 Здравје и Фитнес

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Fit Turn замена полнач за Fitbit Обратно 2 smartwatch. ☀ Замена апарат за полнење за на вашиот Fitbit Обратно 2.1/2 x Полнач за Fitbit Обратно 2 (не се вклучени часовници) Најдобар подарок за себе, вашето семејство и пријатели дена гаранција : БЕСПЛАТЕН замена или целосна наплата ако имате било какви прашања.Направете вашиот Fitbit Обратно 2 полнење стане повеќе погодно.-Вграден регулатор на напон и моќност заштита коло обезбеди безбедно полнење.-Лесна инсталација со правилно монтиран иглички обезбедува подобрена побрзо полнење брзина. Fitbit Обратно 2 ќе нема повеќе "мртов" Повторно.3 нозе (100cm)- Надополнување и пренос на податоци преку USB порт - Текст : 5 V / 500m A-1000m A - Излез : 5 V / 500m A-1000m AKeep вашиот види секогаш жив, со Обратно 2 Држачи за Кабел-легура зглобовите понуди голема електричната спроводливост ултра-брз Трансфер стапка. известување : само одговара за Fitbit Обратно 2, НЕ одговара за било кои други модели.-Компактен дизајн за полнење и да се види застане и да ја синхронизирате податоци конектор.Новиот заштита на животната средина коло, нискиот режим на потрошувачката на енергија, ниска топлина, со текот-напон, над сегашната, краток спој заштита функција.Тоа е откриен од страна на повеќе од 3000 пати анти-власт тест(висок употреба фреквенција, мека Линија, абразија - отпор, виткајте-отпор со долга трајност).Синхронизација на вашата активност и обука за податоци со вашиот уред и со податоци capabilitiesq.-Сите квалитет и безбедност на селектирани, овие се прифатлива начин да се задржи ви се случува.Испраќање или наплата, без да се вратат.Нашите замена полнење кабли ќе го задржи вашето Обратно 2 секогаш жив.Можете да го полните дома, во канцеларија, во автомобил, во аеродром или на патување. ☀ Го поврзете вашиот Fitbit Обратно 2 smart watch овој полнење клип држачи за кабел и користете го приложениот USB интерфејс за да се приклучиш во вашиот компјутер/лаптоп/лаптоп или 1А/2 A адаптер за надополнување на батеријата.

Спецификација

Избор на клиент